Wie is Wie bij IWWA

Freddy Verhuizen

Voorzitter – Algemene coördinatie  - Financiën
freddy@iwwa.cards

Alois Geypen

Ondervoorzitter – technische commissie – tornooiverantwoordelijke
alois@iwwa.cards

Luc Sterckx

Bestuurslid – marketing – coördinatie ICT

luc@iwwa.cards

Jef Beyers

Technisch medewerker technische commissie

jef@iwwa.cards

Willy Sterckx

Administratie & Compliance  
willy@iwwa.cards

Firmin Urkens

Technisch medewerker –  live beelden  - scorebord
firmin@iwwa.cards

Gert Van Herck

Technisch medewerker – Tornooi begeleiding
gert@iwwa.cards

Paul Van Den Eynde

Ondervoorzitter –  public relations – catering - ledenverantwoordelijke
paul@iwwa.cards

Tom De Wolf

Administratie inschrijvingen Ledenbeheer
tom@iwwa.cards

Marcel Wellens

Technisch medewerker – onthaal – ranking -scorebord
marcel@iwwa.cards

Nico Luijten

Technisch medewerker – Verantwoordelijke clubs
nico@iwwa.cards

Jozef Vertruyen

Technisch medewerker - cateringverantwoordelijke 
jozef@iwwa.cards

Eric De Jonge

Regionaal Verantwoordelijke Oost- en West Vlaanderen
eric@iwwa.cards

Rik Vandoorne

Verantwoordelijke  jury en workshops (O-W Vlaanderen)

rik@iwwa.cards

  • Facebook
  • Videokanaal
  • Twitter

International World Whist Association 

IWWA vzw

Liersebaan 207
B- 2240 Zandhoven

Belgium

T  +32 477 32 55 95

RPR 0635.84.415