Wie is Wie bij IWWA

freddy1.jpg

Freddy Verhuizen

Voorzitter – Algemene coördinatie  - Financiën
freddy@iwwa.cards

WK 2018 kleurenwiezen (527 van 623)_bewe

Alois Geypen

Ondervoorzitter 

Van ons heengegaan op 31 maart 2021

Rouwbetuigingen info@iwwa.cards
 

WK 2018 kleurenwiezen (420 van 623)_bewe

Marcel Wellens

Technisch medewerker – onthaal – ranking -scorebord
marcel@iwwa.cards

nico_edited.jpg

Nico Luijten

Technisch medewerker – Verantwoordelijke clubs - bestuurder 
nico@iwwa.cards

WK 2018 kleurenwiezen (72 van 623).jpg

Jozef Vertruyen

Technisch medewerker - cateringverantwoordelijke 
jozef@iwwa.cards

IMG_0129.jpg

Eric De Jonge

Regionaal Verantwoordelijke Oost- en West Vlaanderen
 

Rik%20Vandoorne_edited.jpg

Rik Vandoorne

Verantwoordelijke  jury en workshops  

rik@iwwa.cards

WK 2018 kleurenwiezen (369 van 623)_bewe

Paul Van Den Eynde

Ondervoorzitter –  Public relations – catering - ledenverantwoordelijke
paul@iwwa.cards

Tom%20De%20Wold_edited.jpg

Tom De Wolf

Administratie inschrijvingen Ledenbeheer
tom@iwwa.cards

WK 2018 kleurenwiezen (439 van 623).jpg

Jef Beyers

Technisch medewerker technische commissie

jef@iwwa.cards

20191019_172743_edited.jpg

Willy Sterckx

Administratie & Compliance 

Bestuurder 
willy@iwwa.cards

WK 2018 kleurenwiezen (2 van 623)_bewerk

Firmin Urkens

Technisch medewerker –  live beelden  - scorebord
firmin@iwwa.cards

Gert Van Herck.png

Gert Van Herck

Technisch medewerker – Tornooi begeleiding
gert@iwwa.cards